Novinky z projektu | Foto z výstavby 1/2018

29.01.2018

Jinonická Rezidence vám přináší aktuální fotoreport z výstavby.

Po dokončení sádrových stěrek stropů jsme odstartovali práce na omítání povrchů formou stříkané sádrové omítky včetně přechozí důsledné penetrace a vyztužení hran rohovým omítkovým profilem. Práce postupují i přes vyšší počet hran rychle, jeden byt máme během 2-3 dnů hotový.
Využití této technologie přináší do projektu nejen vysoký kvalitativní standard, co do rovinnosti povrchů a snadné opravitelnosti při případném poškození např. při stěhování, ale je přínosné i pro stabilizaci vnitřního mikroklimatu, kdy sádrová omítka umí regulovat množství vodní páry ve vzduchu tím, že vodu umí absorbovat a uvolňovat zpět do ovzduší.

Přijďte se podívat osobně a navštivte nás přím v místě stavby v rámci pravidelných středečních prohlídek vždy v čase od 13 do 16 hodin.
Neváhejte kontaktovat naši obchodní manažerku Terezu Martínkovou na tel. +420 775 308 010 nebo emailu tereza.martinkova@professionals.cz pro dohodnutí KONKRÉTNÍHO ČASU Vaší individuální prohlídky*.

* vzhledem k probíhajícím stavebním pracím není bohužel možné bez telefonického či emailového dohodnutí konkrétního času prohlídky rezidenci navštívit.